רבים מאיתנו חושבים שטרנד ה-DIY הלך ותפס תאוצה בגלל שהוא מוזיל עלויות. ייתכן וזה נכון, אבל בהחלט יש עוד הרבה סיבות אחרות, טובות יותר, לכך ש-DIY הוא בדיוק מה שאנחנו מחפשים. זה הזמן לפנות את הסופ״ש הקרוב לפרויקט משפחתי וליהנות מכל רגע…

ידוע כי האנשים הבריאים והמאושרים ביותר הם אלו השומרים על הגוף והנפש שלהם פעילים. DIY הוא דרך מצוינת לשמור על פעילות גופנית, קוגנטיבית ומנטלית; לעבוד עם הידיים, להעלות את הדופק, לנכס לעצמנו ידע חדש, לפתח טכניקות, כישורים ויכולת לפתור בעיות. אך יותר מכל – להתגאות במשהו שיצרנו במו ידינו. פייר, קשה להתחרות בזה.

גלו בעצמכם עולם ומלואו

רבים מאיתנו חווים שגרה יומית מהירה, לחוצה ודינאמית. כדי לפרוק מתחים אנחנו הולכים לחדר הכושר, מנגנים, קוראים ספרים, רואים טלוויזיה, נחים… אבל DIY שונה מכל אלה, כי הוא מאפשר לנו, מלבד שחרור ממתחים, גם גילוי עצמי עמוק ביותר. כשאנחנו עסוקים במלאכה אנחנו מגלים  את מידת המסוגלות שלנו וכיצד להתמודד עם מצבים, אילו דברים מושכים אותנו יותר או פחות, במה אנחנו טובים יותר או פחות, איפה אנחנו צריכים להשתפר. תחושת הסיפוק המלווה פרויקט DIY היא משהו שקשה להסביר במילים, יש שיאמרו שזהו קמצוץ של אושר טהור. ואכן, מעטים הדברים המענגים כמו יצירה עצמית, ביטחון ביכולות שלנו, והצלחה לעמוד באתגרים שהצבנו.

מתכון מנצח ליחסים טובים

תחומי עניין משותפים מקרבים בין אנשים. עשייה משותפת עוד יותר. כשמשלבים בין שניהם – מקבלים את המתכון המנצח ליצירת מערכת יחסים המבוססת על שיתוף פעולה, אמון וביטחון. פרויקט DIY עם בן או בת הזוג, עם הילדים או אפילו עם חברים – הוא חוויה חיובית הנצרבת עמוק בזיכרון של כל מי שלוקח בה חלק. היכולת לעבוד ביחד, לתמוך אחד בשני (וגם לצחוק אחד על השני, כי זה הרי מתבקש) וליהנות מזמן איכות אמיתי ונטול פילטרים והפרעות חיצוניות – אלו הם דברים נדירים בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים ומגדלים את ילדינו, והם גם עוזרים לנו לשמור על החלומות שלנו ושלהם במסלול הנכון.

DIY עם Clickwood

חיפוי הקיר של clickwood הוא הזדמנות מושלמת לפרויקט DIY משותף. לוחות העץ נועדו להרכבה עצמית, הם קלים ומגיעים עם הוראות התקנה ברורות ומדויקות, אינם דורשים הכנה או קונסטרוקציה מוקדמת והתוצר הסופי כל כך יפה עד שקשה להאמין שלא הורכב על ידי איש מקצוע! הדבר הכי כיף הוא שהזיכרון מהחוויה המשותפת נשאר תלוי על הקיר.