שילוב C35-C15-C16

היום כבר ידוע ומוכח כי למרחב המחייה של הילד (ובעצם, של כולנו) יש השפעה ישירה על מצב הרוח ותחושת הביטחון שלו. אך בואו נודה באמת – עיצוב חדר הילדים אולי נשמע כמו משימה צבעונית וקלילה, אך עבור רובנו מדובר בכאב ראש שלא תמיד צולח את המטרה. אז לפני שאתם נופלים לכל הקלישאות הנפוצות, תנו לנו לעשות סדר בבלאגן.

1. קודם כל – שתפו את הילדים

אם הילדים שלכם בוגרים מספיק, זה הזמן לשתף אותם בתוכניות העיצוביות שלכם. יש הנאה גדולה בחוויה משותפת, אשר בסופו של דבר גם תמצא חן בעיני הילד ותשקף את זהותו האמיתית. בתהליך העיצוב, תנו לילדכם מקום לביטוי, להעדפה ולבחירה והיו בטוחים כי הוא יאהב את חדרו החדש פי כמה וכמה.  אדרבא, זה המקום להגדיל ראש ולבחור פרויקט DIY שתוכלו לעשות ביחד וליהנות מזמן איכות, מעשייה מהנה ולחוש גאווה על כך שיצרתם משהו במו ידיכם.

 

2. אחסון: דבר קטן שפותר בעיות גדולות

כולנו אוהבים לפנק את הילדים, וזה מוביל אותנו לחטוא בקניית יתר של צעצועים ומשחקים שהילדים לא באמת צריכים. כדי שהחדר לא יהפוך למחסן, חשוב למיין לפחות פעם בשנה. שנית, יש להקפיד על מספיק מקומות אחסון (מעוצבים! כמובן) דוגמת קופסאות וארגזים יפים, אחסון מתחת למיטה, שידה עם מגירות וכו׳.

3. קיר מיקוד

קיר אחד יוצא דופן הוא כל מה שאתם צריכים כדי להפוך את חדר הילדים לחלל מעוצב עם אופי, אמירה וצבעוניות מדליקה. חיפוי עץ טבעי של Clickwood הוא פתרון דקורטיבי, בטיחותי וגם פונקציונלי (משמש גם כמבודד) שיכול להתאים לכל סגנון עיצובי שתבחרו. זה הזמן להפסיק להתלבט בין ורוד לתכלת ולבחור מתוך מגוון רחב של צבעים וטקסטורות שיהפכו את החדר לממלכת ילדות קסומה. אם אתם בעניין של אמירה ייחודית – תוכלו לעצב בעץ כל רעיון שעולה בראשכם (תמונה, ציור, משפט וכו׳) ולהפוך את החיפוי ליצירה האישית שלכם! אבל החלק הכי כיף הוא שתוכלו להפוך זאת לפרויקט DIY מדהים ולחוויה שתישאר איתכם לאורך זמן.

 

חדר ילדים - צבע תכלת

4. פינה נסתרת

כל ילד אוהב להתחבא, ליצור עולם משלו ולהרגיש בטוח. את שלושת אלו מספקת פינה נסתרת באופן מדויק ומושלם כמו שילדים אוהבים. תוכלו לעשות זאת בקלות עם אוהל אינדיאני למשל, או אפילו אם תתלו בדים ותרפדו עם כריות בפנים.

5. רהיט יוצא דופן

פריט אחד יכול לעשות הבדל גדול. בין אם זה מטבח לילדים, כסא נדנדה או פריט דקורטיבי יוצא דופן – כדאי למקמו ליד קיר המיקוד (זוכרים את סעיף 3?) כדי לתת לו דגש. את הצבעוניות של החדר תוכלו לקבוע לפי אותו רהיט מיוחד וליצור קונספט ייחודי לכם.