חיפויי עץ לקיר הם המילה האחרונה בעולם עיצוב הפנים. זו מגמה המשלבת מתן מענה מושלם לצרכים בעולם של עיצוב אופנתי ועכשווי וגם מענה למגמות עולמיות של אקולוגיה ושמירה על איכות הסביבה.

מדוע כדאי לשלב חיפוי עץ לקיר בבית?

בעשורים האחרונים עולם עיצוב הפנים היה עד להתפתחויות מרהיבות שעיצבו לא רק את חללי המגורים ומקומות העבודה אלא גם היו פועל יוצא של תפיסת עולם עכשווית שנתנה אותותיה גם בהרגלי הצריכה של אותה התקופה. בשנות ה- 70 של המאה ה- 20, שהיו שנים מהפכניות או פוסט מהפכניות בלט השימוש בחיפויי קיר מעץ לעיצוב הקירות והתקרה. העץ שנתן ביטוי לתפיסת עולם סביבתית אקולוגית שלט במראה הכללי. עד היום ניתן לזהות בתים ודירות מהתקופה הודות לחיפויי הקיר הללו שנשאו עימם ניחוח וודסטוקי מובהק.

בשנות ה- 80 וה- 90 נתנו מעצבי הפנים כבוד לטפטים איתם ניתן היה להכניס לבית כל גחמה עיצובית שבאה לידי ביטוי בצבע, בהדפס, במרקם… שנות ה- 2000 היו שנים של שימוש ממוחזר באבנים שנלקחו מהריסה של בתים וטירות ישנות בעיקר מרחבי אירופה לצורך שימוש חוזר כחיפויי קיר שהעניקו את המראה האותנטי, הכפרי, המיושן, זה המפזר אבק כוכבים של זמנים נשכחים, שעדיין לא נס ליחם.  

לאחרונה, הודות למגמות מתעצמות של חשיבה אקולוגית ושמירה על איכות הסביבה מחד, יחד עם חידושים טכנולוגיים המתאפשרים הודות להתפתחות המהירה הקיימת בתחום קיימת חזרה לשימוש בחיפויי קיר מעץ כאלה שהם 100% עץ טבעי, שנותנים מענה לצורך בשימוש במוצרים ירוקים יחד עםזאת משתלבים היטב בסגנון העיצוב העכשווי שבו הכל מותר והכל אפשרי.

פיתוחים טכנולוגיים עכשוויים מאפשרים צריכה משמעותית יותר של חיפויי קיר מעץ טבעי בקרב אוכלוסיות שונות הן בשל הנגשת המוצר ברמה של מחיר והן בשל הפרקטיות והפונקציונאליות הרבה הטמונה בו. את אותם חיפויי קיר מעץ כל אחד יכול להדביק על קיר חדרו או תקרתו הודות לפסי הדבקה אחרויים, איתנים ועמידים לאורך זמן הנאפשרים לכל מי שהוא חובב עיצוב DIY  לעשות זאת בכוחות עצמו.

מגוון רחב של צבעים, דוגמאות ומרקמים

לרשות הצרכן עומדים חיפויי קיר מעץ טבעי במגוון רחב של צבעים, דוגמאות ומרקמים, כך שאפשרויות העיצוב הן בלתי נגמרות: עיצוב הייטקיסטי, עיצוב כפרי, ביתי וחמים, עיצוב עתידני לצד עיצוב כפרי פרובנסאלי – הכל הולך.

כל מה שנדרש לעשות הוא לבחור את הדגם הרצוי לכם, לתכנן את עיצוב הקיר בהתאם לאופיו של החלל ובהתאם לצרכים של אלו המבלים בחלל. אם אתם לא בטוחים כיצד לבחור, ובמה לבחור, הצוות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם!

מעצבים את הבית שלכם? מתלבטים האם לשלב חיפוי עץ לקיר מרכזי בבית או לכמה קירות ולא בטוחים האם זו ההחלטה העיצובית הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

היתרונות העיצוביים של חיפוי עץ לקיר

חיפוי עץ לקיר יכול להעניק כמה יתרונות עיצוביים חשובים שיכולים לשדרג משמעותית את העיצוב של הבית שלכם.

עד לשנים האחרונות רבים ייחסו את חיפויי העץ לבתים בסגנון כפרי או מיושן, אך היום ניתן לראות כיצד חיפויים מעץ משתלבים מצויין גם בסגנון עיצוב מודרני ויכולים לשדרג כל בית ולהפוך אותו לא רק למעוצב ומרשים יותר, אלא גם לחמים, ביתי ונעים יותר.

כמובן, עליכם לדעת כיצד לבחור את החיפוי הנכון עבור הבית שלכם. לדוגמא, אם מדובר בחיפוי של קיר גדול תוכלו לבחור בגווני עץ כהים, אך אם מדובר בקיר קטן ובחלל קטן עליכם לבחור צבעים בהירים יותר אשר יתנו תחושה של מרחב ואור.

אם אתם לא בטוחים כיצד לבחור, ובמה לבחור, הצוות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם!