SEARCH

שאלות ותשובות

1. איפה ניתן לראות את המוצרים או נקודות מכירה?

clickwood עובדים עם רשימת מפיצים בעלי אולמות תצוגה.
לחצו כאן לצפות ברשימת המפיצים

2. האם חייבים לפתוח את הקרטונים להוציא את הלוחות ולהשאיר בחוץ לפני ההתקנה?

כן. בדומה לפרקט רצפה מעץ, חשוב לתת לחיפוי העץ זמן התאקלמות בטמפרטורת החדר לפני התקנה. לכן אנו ממליצים להשאיר את הלוחות בחוץ בין 48 ל-72 שעות.

3. כמה זמן החיפוי מחזיק מעמד?

הדבק שלנו חזק מאוד. לכן אם עקבתם נכון אחרי הוראות ההתקנה, החיפוי יחזיק מעמד גם 10 שנים. אין צורך בתחזוקה שוטפת של החיפוי. אם ברצונכם לנקות אותו, העבירו עליו מטלית יבשה (אין להשתמש במטלית לחה או רטובה).

4. האם אפשר להתקין את חיפוי העץ עם אבק או לכלוך?

לא. חשוב מאוד לנקות את האבק והלכלוך על גבי החיפוי והמשטח המיועד, ורק לאחר מכן לבצע את ההדבקה. הדבק לא ידבק על אבק ולכלוך.

5. איך מנקים את לוחות העץ של clickwood?

יש לנגב במטלית יבשה בלבד. בשום אופן אין להרטיב את לוח העץ.

6. איך המוצר מגיע?

החיפויים ארוזים בקרטונים בגודל 1.51 מ”ר. 

7. האם ניתן להוריד את החיפוי מהקיר ולהתקין אותו במקום אחר? (למשל במקרה של דירה שכורה)

לאחר ההדבקה, הלוחות אינם ניתנים להסרה בשלמותם. אם ישנה סבירות שתרצו להוריד את החיפוי ולהעבירו למקום אחר, אנו ממליצים לא להוריד את סרט ההדבקה ולהתקין את החיפוי באמצעות מסמרים. יש לקחת בחשבון כי לפני ההתקנה יש לשים על הקיר מזונית או עץ סיבית ורק לאחר מכן לבצע את ההתקנה. שיטה זו מאפשרת להוריד את החיפוי בעל עת ולהעביר אותו מקום.

8. איך חותכים את הלוחות?

לוחות העץ שלנו דקים ומגיעים בעובי 4.5 מ”מ בלבד. לכן קל לחתוך אותם באמצעות מסורית ידנית, אך יש לשים לב שהשיניים עדינות ומאפשרות חיתוך עץ דק.

9. האם יש קושי בהדבקת הלוחות?

לא. ההדבקה פשוטה, קלה ונוחה לביצוע. יש לעקוב אחר הוראות ההתקנה המצורפות באריזה או לחילופין לצפות בסרטוני ההדרכה שלנו ממש כאן: סרטון הדרכה

10. הדבק לא נדבק. מה לעשות?

כנראה שהקיר עדיין לח או לא נקי. חשוב לעקוב אחר הוראות ההתקנה או לצפות בסרטוני ההדרכה ולבצע את שלבי ההתקנה באופן נכון. אם נתקלתם בבעיה במהלך ההתקנה תוכלו להצטייד בדבק סופר 7 (בכל חנות חומרי בניין, טמבור וכדומה), לתת חיזוק נוסף ולהמשיך בהתקנה כרגיל.

11. מה עובי לוח העץ?

עובי הלוח 4 מ”מ, עובי הדבק על גבי הלוח הוא 0.5 מ”מ. העובי הכולל הוא 4.5 מ”מ.

12. האם הצבעים של הלוחות דוהים?

הצבעים לא דוהים כל עוד מתקינים את החיפוי בחלל הפנים של הבית. הלוחות שלנו צבועים בצבעי מים ואינם מכילים כימיקלים או רעלים.

13.האם זה באמת עץ אמיתי?

כן! העץ הוא 100% אמיתי, טבעי וגם ידידותי לסביבה.

14. האם ניתן למחזר את המוצרים של clickwood?

בהחלט כן. ניתן למחזר את כל המוצרים שלנו החל מהקרטון, הנייר, סרט ההדבקה וכן הלאה.

17. מה המינימום האפשרי לרכישה?

בחבילה יש כמות של מטר וחצי. לא ניתן לפתוח חבילות ולכן המינימום לרכישה הוא חבילה אחת של 1.51 מ”ר.

18. איך אוכל לדעת כמה מ"ר אצטרך לפרויקט שלי?

כדי לדעת כמה מ״ר של עץ עליכם להזמין, יש להשתמש במחשבון שלנו – הנמצא בכל דף מוצר. מדדו את אורך הקיר ואת גובהו, וחשבו אורך כפול גובה לקבל מ״ר. ויש לקחת בחשבון הורדות של דלתות ו/או חלונות במידה ויש, לכן תמיד נמליץ להזמין תוספת של 5% יותר לרזרבה במידת הצורך.

19. האם ניתן להתקין את לוחות העץ של clickwood מחוץ לבית?

לא. לוחות העץ שלנו מיועדים לחלל פנים, ולא לחוץ.

20. האם ניתן להדביק את לוח העץ על דלתות?

כן. הלוחות נדבקים גם על דלתות וארונות בקלות רבה. יש לשים לב כי הדלת או הארון ישרים, וכמובן ללא לכלוך או אבק. רצוי להשתמש בגלגלת גומי על מנת לבצע הדבקה אופטימלית. את הגלגלת ניתן לרכוש אצלנו במידת הצורך.

21. על איזה משטחים אפשר להדביק את לוחות העץ שלכם?

לוחות העץ של clickwood  יידבקו על כל משטח נקי וחלק גם על קירות שהם לא צבועים כמו קירות גבס, קרמיקה, לוחות עץ, שיש,פח, בטון. רק יש לקחת בחשבון במידה והבטון אינו מוחלק יש למרוח שכבת פריימר ולהמתין לייבוש מלא ולאחר מכן להדביק את חיפוי העץ.

22. האם הלוחות מתאימים לחדרי ילדים?

כן! החיפויים של clickwood מושלמים לחדרי ילדים ותינוקות, הם 100% טבעיים, צבועים בצבעי מים שאינם מכילים כימיקלים או רעלים וידידותיים לסביבה.

23. האם ההתקנה מסובכת?

התקנת חיפוי העץ של clickwood היא קלה ונוחה. ניתן להיכנס לאתר ולצפות בסרטוני ההדרכה שלנו. בנוסף, בכל אריזה מצורפות הוראות התקנה לנוחיותכם.

24. האם ניתן להתקין את החיפויים באמבטיה?

באופן כללי, החיפויים מיועדים לחדרים יבשים ולא רטובים משום שהלחוץ פוגעת בעץ. אם יש אזורים גדולים בחלל האמבטיה אליהם לא מגיעות לחות ורטיבות אז ישנה אפשרות להתקין שם את הלוח.

25. האם ניתן להתקין ליד אש קמין או כל חום אחר?

ניתן להתקין את חיפוי העץ ליד הקמין, כל עוד החום לא מגיע באופן ישיר ללוחות. חשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע ומכבי אש על מנת לשמור על כללי הבטיחות.

26. האם יש צורך בקונסטרוקציה לפני התקנת חיפוי העץ?

את חיפוי העץ של clickwood ניתן להתקין ללא קונסטרוקציה וללא הכנה מוקדמת! ההתקנה היא קלה ליישום ולכן חיפוי העץ שלנו הוא פתרון נוח לפרויקטים ומקצר משמעותית את לוח הזמנים.

27. האם ניתן להתקין את לוח העץ על קיר גבשושי שהוא לא חלק?

אנו ממליצים ליישר את הקיר לפני ההדבקה לקבלת תוצאה מיטבית. עם זאת, כל עוד הגבשושיות לא גדולות, אפשר להדביק באמצעות לחיצה חזקה ותוספת של דבק סופר 7 (אותו ניתן לרכוש בכל חנות לחומרי בניין). יש לקחת בחשבון שהדבקה על גבי קיר גבשושי עלולה לצאת לא ישרה.

28. האם ניתן להדביק את הלוחות על התקרה?

בהחלט כן! ניתן להדביק את לוחות העץ של clickwood על התקרה בצורה קלה ונוחה.
אם התקרה חלקה, העבודה תהיה מהירה. במידה והתקרה מאוד גבשושית – חייבים להחליק אותה לפני כן. אם אתם לא בטוחים – פשוט שלחו לנו תמונה ואנו נייעץ לכם כיצד לפעול.  

29. האם לוחות העץ מתאימים לחנויות, אזורים מסחריים ומשרדים?

כמובן! למעשה, הלוחות שלנו אידיאליים לעיצוב מקומות מסחריים וחנויות, משום שההדבקה מתבצעת בקלות תוך מספר שעות בלבד, ללא צורך בקונסטרוקציה ובמינימום רעש – יתרון גדול למקבלי קהל המאפשר המשך פעילות ללא הפרעה.

30. מה עושים אם יש סדק בקיר?

ראשית יש לסתום את הסדק ולהביא את הקיר למצב ישר ללא סדקים. יש להמתין לייבוש הקיר ולהתקין את הלוחות על קיר חלק ויבש בהתאם להוראות ההתקנה.

Back to Top